:: Home ::
    
KK Sport Timing
Dr.Alexandra 14
060 01 Kežmarok
SLOVAKIA

Tel.: +421 903 614 641
Fax: +421 52 45 22 991

E-mail:
-> kk-sporttiming
-> p. Mašlonka
Meno:
Heslo:

Firma KK-Sport Timing zabezpečuje profesionálnu časomieru rôznych športových podujatí a disciplín

Športové disciplíny:
motocyklové a automobilové preteky a tuningové zrazy, truck shows, motocross a enduro, lyžiarske displíny - zjazdové, bežecké a akrobatické, konské súťaže - parkúr, záprahy, drezúra, psie záprahy, cyklistické preteky, súťaže hasičov, rôzne firemné hry a podobné.

Usporiadavame športové a reklamné podujatia pre širokú verejnosť:
Milka Ski Show, Algida Ski Show a ďalšie

Máme k dispozícii certifikované časomeračské zariadenie značky Microgate a mnohoročné skúsenosti. Preteky zabezpečujeme podľa požiadaviek usporiadateľa. Ponúkame zobrazovanie grafickými tabuľami, kde je možné spolu vytvoriť 5-7 riadkov. Na tabuliach zobrazujeme mená pretekárov, štartové číslo, priemernú rýchlosť (ak je udaná dĺžka trate), priebežné poradie v cieli, ak majú preteky dve kolá čas prvého a druhého kola. Po prejdení posledného pretekára cieľom, zobrazíme na tabuli priebežné výsledky kategórie. Celkové oficiálne výsledky poskytneme do 15 minút po ukončení pretekov. Prenos dát zabezpečujeme vzduchom mikrovlnným prenosom.

Naše významné podujatia:
--> V roku 2004 sme zabezpečovali meranie Majstrovstiev sveta Enduro v Považskej Bystrici. Zabezpečili sme časomieru na štyroch časových kontrolách, jednom enduro teste a dvoch cross testoch a prenos dát do počítačového centra vzdialeného viac než 20 km.
--> V roku 2005 sme zabezpečovali meranie Majstrovstiev Europy Enduro v Llanidloes-Wales Anglicko.Zabepečili sme časomieru na štyroch časových kontrolách, jednom enduro teste a jednom cross teste a prenos dát online do počítačového centra.
--> V septembri 2005 sme zabezpečovali meranie Maxxis Fim Six Day Enduro v Považskej Bystrici. Zabezpečili sme časomieru na troch testoch, piatich časových kontrolách, jednom prefinishi, cieli a prenos online časov.
home | onás | galéria | prihláška | výsledky | kontakt
Created by neoWeb s.r.o., Kežmarok | www.neoweb.sk | E-mail box